KARNEVAL

Toužili jste někdy zažít karneval v Rio de Janeiru?

Kdybyste se v sobotu 23. února dostali do KaSS Střelnice, nemuseli jste cestovat daleko, protože (téměř) pravý divoký brazilský karneval zažili ti, kdo přišli.

Tři exotické tanečnice a jeden tanečník zahájili zábavu v rytmu skupiny Šum svistu a jen odborníci odhalili, že to nejsou rodilí Jihoameričané, ale odvážní učitelé našeho sboru, kteří se rozhodli všechny naše děti (a rodiče) pořádně pobavit. A děti jim to oplatily tím, že přišly v krásných maskách a protančily celé odpoledne. Zvířátka, bojovníci, strašidla, pohádkové bytosti, ti všichni se nechali vést tajemnými postavami a užili si nejen tanec, ale i klasické reje se soutěží o nejhezčí masky, balónkové hry, tombolu a ve volných chviličkách si pochutnávali na dobrotách, které nachystali obětaví rodiče a kolektiv RaŠ. Nechyběl ani face-painting (vyrostla nám zdatná skupinka ze žákovské rady, která na obličej maluje opravdu, opravdu výborně!), a ten, kdo neměl svůj fotoaparát nebo kameru, mohl využít služeb profesionála. Šikulky mažoretky a další tanečníci krásně doplnili karnevalovou zábavu.

A teprve tehdy, když děti odtančily všechny své oblíbené zumba sestavy, „žabáka na motorce“ a hlavně letošní hit Gangham Style, se mohl letošní karneval ukončit. No a my se samozřejmě těšíme na ten příští Laughing

Všem učitelům a rodičům, kteří jakkoli přispěli k letošnímu karnevalu, MOC DĚKUJEME. Zejména si vážíme práce maminek a tatínků ze sdružení RaŠ pod vedením paní učitelky L. Zahradníkové.

 

Důležité kontakty

Telefon:

558 712 341

602 124 310

Email:

info@zskontesinec.net

ID Datové schránky:

bxyan55


Identifikační údaje

IČ: 72 545 917

Redizo: 691 003 459

 

Bankovní spojení

249426736/0300

Účet pro platby

školného

253260425/0300