Velikonoční turnaj ve stolním tenise

Ve středu 5. dubna se v rámci odpoledního vyučování uskutečnil 2. ročník Velikonočního turnaje ve stolním tenise, který zorganizoval pan učitel Sporysz za pomoci žáků 9.A Aleše Rusnáka, Adama Kukuly a Patrika Zamazala. Opět se soutěžilo ve dvou skupinách – 6. a 7. ročník a 8. a 9. ročník. Ve starší kategorii byla dle očekávání znát zkušenost Aleše Rusnáka, který se tomuto sportu věnuje závodně, ale i ostatní reprezentanti se bili statečně. Nakonec v této kategorii zvítězil tým 9.A a na druhém místě skončila 8.A.

V kategorii mladších žáků byly výkony družstev velmi vyrovnané, třikrát musela o vítězi rozhodnout smíšená čtyřhra. Také o konečném pořadí nerozhodovaly body, protože všechny týmy dosáhly stejného bodového zisku, ale skóre a výsledky vzájemných zápasů. Třetí místo vybojovala 6.A, druhé místo obsadila 7.B a vítězem se stala 7.A.

Všem sportovcům děkujeme za předvedené výkony a vítězům blahopřejeme.