Tým žákyň naší školy stříbrný v krajském kole soutěže "Finanční gramotnost"

Po tříleté přestávce se naše škola opět zapojila do znovuobnovené soutěže v mladém, ale velmi důležitém oboru – ve finanční gramotnosti. Školního kola se zúčastnili všichni zájemci z druhého stupně, ale do dalších kol postoupili pouze tři nejlepší řešitelé, kteří do dalších bojů vytvořili jeden tým pod trenérským vedením Mgr. Radka Sporysze. Kapitánkou týmu byla Lucie Dolní ze 7. A a dalšími dvěma členkami pak Valerie Branná a Veronika Wanecká (obě 8.B). Jelikož všichni žáci již absolvují předmět finanční gramotnost, mohly tak holky využít nabyté znalosti, což také učinily, a v okresním kole suverénně zvítězily, jelikož získaly maximální počet bodů a dosáhly nejlepšího času, a postoupily do kola krajského. Zde se popraly s nejlepšími školami z ostatních okresů Moravskoslezského kraje, mezi nimiž se neztratily, a díky dalšímu vynikajícímu výkonu zaslouženě obsadily stříbrnou příčku. Našim reprezentantkám moc gratulujeme k nádhernému výkonu!

Mgr. Radek Sporysz

 

 

Důležité kontakty

Telefon:

558 712 341

602 124 310

Email:

info@zskontesinec.net

ID Datové schránky:

bxyan55


Identifikační údaje

IČ: 72 545 917

Redizo: 691 003 459

 

Bankovní spojení

249426736/0300

Účet pro platby

školného

253260425/0300