Example of Category Blog layout (FAQs/General category)
Pozvánka Tisk Email

Moje milá maminko,chci s tebou strávit hezké odpoledne 17.5. od 16.00 hodin v družině. Přijď se na mě a mé kamarády podívat,co jsme si pro Tebe připravili a zárověň si odpočinout od každodenních starostí.

Moc se těším já, mí kamarádi z 1. a 2. oddělení a naše vychovatelky Lenka a Dáša.

 
Tisk Email

Maminko , Tatínku

Ve středu 28. 3. chceme v družině navázat na dopolední projekt k Velikonocům.

Tímto Vás zveme na malou velikonoční dílničku.

Začátek v 16:00 hodin. S sebou dobrou náladu a natvrdo uvařené vejce.

Zvou děti z 1. a 2. oddělení a paní vychovatelky Lenka s Dášou

 
Tisk Email

Svátek Tance


V pátek 9. ledna jsme ve školní družině oslavili" SVÁTEK TANCE  A HUDBY ".

Proč si tedy nezatančit Mazurku. Dodnes je to první seznamovací tanec v tanečních kurzech. K mazurce jsme ještě připojili několik tanečních her, čistě pro radost z pohybu a dobré hudby.

 

 
Tisk Email

Pasování prvnáčků na družiňáky

Naši tradicí ve školní družině je každoroční akce: „Pasování prvňáčků na družiňáky.“ Letos jsme na naši akci pozvali rodiče, aby s námi prožili odpolední slavnostní chvilku. Na pasování se už děti připravovaly celý týden v oddělení. Vytvářeli jsme z barevných papírů kelímky k písničce, navrhovali a kreslili plakáty a pozvánky pro rodiče. Děti tak plnily úkoly výtvarné, rukodělné, hudební a pohybové …, to abychom zhodnotili zda z nich budou šikovní družiňáci. Akce se konala v pondělí 23.října ve školní družině. Začali jsme krátkým programem. Děti rodičům předvedly, co se už všechno ve školní družině za tak krátkou dobu naučily. Poté nastal slavnostní ceremoniál. Královna pasovala každého mečem na družiňáka. Z akce děti odcházely s krásnou keramickou medailí na krku a s úsměvěm na tváři.

Vedoucí vychovatelka Lenka Martinková.

 
Tisk Email

Den dětí

Ve čtvrtek 1.6. jsme v družině oslavili snad ze všech svátků nejkrásnější „Mezinárodní den dětí.“ Je to svátek, který sahá daleko do minulosti a je oslavou pro spoustu dětí na celém světě. Již týden před samotným svátkem jsme s dětmi tvořili návrh vlajky dle vlastní fantasie, aby si i oni uvědomili, že existuje spoustu dětí různých národností. Poté jsme v týdnu vytvořili plakáty s pozváním, které byly hlavní výzdobou naší družiny. Také jsme poprosili rodiče, jestli by nám poslali nějaké občerstvení. Ani jsme nepočítali, že se rodiče tak skvěle zapojí a pošlou po svých dětech tolik sladkých a slaných dobrot. Za což rodičům moc děkujeme. Samotná oslava vyvrcholila na zahradě MŠ, kdy nám přispěchala na pomoc školská rada s p.uč.Bujokovou. Zahráli si s družiňáky pár míčových her, zatím co jsme my vychovatelky přichystaly týmovou hru a ukryly poklad. Poté si děti odpočinuly, vyslechly si pravidla týmové hry od p.vych. Marty, zahrály si na kriminalisty a hledaly v týmu ukrytou hádanku. Po složení a uhádnutí hádanky měly děti za úkol najít poklad, který ukrýval dobroty od rodičů. K tomu všemu nám hrála hudba a po skončení hry si někteří i rádi zatančili. Na závěr celé akce jsme si rozdali dárečky, které si navzájem děti přinesly a anonymně byly rozdány. Celou akci vnímám jako velice vydařenou a dle úsměvů na tvářích dětí si myslím, že se povedla. Děti měly radost s dárečků, občerstvení a zaujala je i hra s hádankami. Poděkování patří především rodičům, kteří se skvělě podíleli na občerstvení, dětem ze školské rady s p.učitelkou za účast a ochotu na akci, družiňákům za skvělou náladu a vychovatelkám za hladký průběh oslavy.

Dagmar Niemczyková

 
« ZačátekPředchozí123DalšíKonec »

Strana 1 z 3

Důležité kontakty

Telefon:

558 712 341

602 124 310

Email:

info@zskontesinec.net

ID Datové schránky:

bxyan55


Identifikační údaje

IČ: 72 545 917

Redizo: 691 003 459

 

Bankovní spojení

249426736/0300

Účet pro platby

školného

253260425/0300